Кабмін змінив формулу нарахування оплати за тепло для будинків без лічильників

Днями, на засіданні в Києві, уряд вирішив нараховувати оплату за центральне опалення для мешканців житлових будинків без лічильників виходячи з середнього споживання будинків, які обладнані приладами обліку, інформує Інтерфакс-Україна.

«Щоб уникнути зловживань уряд прийняв рішення, щоб нарахування будинкам, які не мають лічильників, здійснювалося за середніми показниками тих будинків, в яких лічильники є», – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

До цього була затверджена формула розрахунку вартості тепла в будинках без лічильників, яка також повинна була забезпечити справедливі платежі, однак через зловживання на місцях вона не спрацювала у ряді населених пунктів. Тому одним із першочергових завдань нинішнього опалювального сезону називають встановлення приладів обліку у всіх будинках.


Зараз багатоквартирні будинки оснащені лічильниками тепла на 61%. Цей показник має зрости до 88%. На підприємствах оснащення лічильниками до кінця року прагнуть довести до 100%, щоб наступного року не мати проблем з нормами. В Україні найгірша ситуація з оснащеності лічильниками тепла – в Тернополі, що має показник 1%.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка