Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

20 липня 2016 року в місті Хмельницькому запрацювала Програма енергоефективної модернізації внутрішнього та зовнішнього освітлення м. Хмельницького на 2016 – 2017 роки, яка спрямована на вирішення актуальної проблеми скорочення значних витрат на утримання внутрішнього та зовнішнього освітлення міста з метою підвищення рівня енергоефективності світлотехнічного обладнання. Це перша програма, яка охоплює не тільки заходи з модернізації зовнішнього освітлення, але й включає заходи з енергоефективності внутрішнього освітлення.

Програмою запропоновано проведення повної заміни низькоефективних ламп розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи в будівлях бюджетних установ, адміністративних приміщеннях виконавчих органів міської ради та комунальних підприємствах, в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні в житлово-експлутаційних організаціях (у Хмельницькому ще не створенні управляючі компанії, тому поки залишаються ЖЕКи), а також які використовуються в мережах зовнішнього освітлення міста Хмельницького.

Загальний обсяг фінансування програми становить 33 927,4 тис. грн., заходи до програми будуть реалізовуватися протягом 2-х років за рахунок коштів міського бюджету, коштів комунальних підприємств, житлово-експлутаційних організацій, кредитних та грантових.

Вже на сьогоднішній день розпочато заміну ламп в загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького. На черзі заміна в адміністративних приміщеннях та будівлях.

Підготовлено інформацію відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка