Херсонський гідрометеорологічний технікум отримає сучасне обладнання для визначення показників сонячної енергії

Херсонський гідрометеорологічний технікум отримає сучасне обладнання для визначення показників сонячної енергії та вимірювання параметрів оточуючого середовища.

Гуманітарну допомогу від американської компанії Campbell Scientific Inc навчальний заклад розмитнив лише за допомогою міністра соціальної політики Андрія Реви, передає ІА "Херсонці"

Загалом вартість безкоштовно наданого технікуму метеорологічного, гідрологічного, агрометеорологічного та екологічного обладнання становить понад 12 тисяч доларів.

«Гуманітарний вантаж, який Херсонський гідрометеорологічний технікум не зміг належним чином оформити та вчасно розмитнити через бюрократичні проблеми, міг повернутися назад до США, - зазначає на сторінці у Фейсбук народний депутат України Олександр Співаковський. – Питання вдалось вирішити за кілька днів – міністр соцполітики підписав наказ No381, завдяки якому студенти отримають можливість вчитися на сучасному обладнанні».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка