Італійська та німецька енергокомпанії почали використовувати біржу на технології Blockchain для торгівлі електроенергією

Дві європейські енергетичні компанії – німецька Eon та італійська Enel – створили біржу на технології Blockchain, яка дозволяє напряму торгувати електроенергією та заощаджувати кошти, повідомляє рv-magazine.

Відтепер операції можуть здійснюватися за кілька секунд. Потреби у центральному посередникові немає, що зменшує закупівельну вартість електроенергії. Таким чином в майбутньому клієнти отримуватимуть прибуток від прямої торгівлі електроенергією через Blockchain та заощаджуватимуть на її вартості.

Німецька енергетична компанія протестувала децентралізовану оптову торгівлю минулого року. У травні цього року вони створили енергетичну ініціативу Enerchain з іншими партнерами. 33 компанії об'єднали свої зусилля і утворили децентралізований європейський ринок для торгівлі енергією. У п'ятницю був укладений перший контракт.

«Енергетична ініціатива є гарним прикладом відкритої міжгалузевої співпраці, – сказав директор з цифрових технологій. – Ми всі віримо у величезний потенціал, який пропонує технологія Blockchain для нового енергетичного ринку та, насамперед, наших клієнтів».
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка