Громадська організація з Тернополя заявила, що може встановити домашні сонячні станції за 20% їх вартості

Громадська організація "Еконовація" пропонує українцям встановлювати домашні сонячні електростанції потужністю від 10 до 30 кВт за 20% їх вартості.

Такі пільгові умови ГО з Тернополя обіцяє потенційним партнерам – своїм членам, які візьмуть участь у програмі з впровадження відновлюваних джерел енергії, зазначають на econovation.com.ua.

Передбачається, що учасник зазначеної програми платить 20% від вартості устаткування і встановлення сонячної електростанції і зобов'язується продавати обленерго неспожиту домогосподарством електроенергію за "зеленим тарифом".

«Зароблені на «сонячних» кіловатах кошти підуть на погашення 80% вартості сонячної електростанції, - пояснюють у «Еконовації». - Після повного погашення інвестиційних коштів СЕС переходить у повне розпорядження домогосподарства та повертається заставна сума - 20% від вартості об’єкту».

Для участі у Програмі з впровадження відновлюваних джерел енергії необхідно мати

- дах або навіс для кріплення сонячних батарей з метою виробництва електроенергії (оптимальна площа 58 - 180 м.кв. з розташуванням на південь);

- фотографії покрівлі з південного боку, фотографії або координати приміщення з супутника;

- договір (або можливість його укладання) на підключення відповідної потужності з РЕМ (10-30кВт);

- 3-х фазну електромережу;

- документи, що підтверджують право власності на будівлю, на даху або фасаді якої буде встановлено СЕС;

- довідку, яка підтверджує доходи;

і найголовніше - членство в ГО «Еконовація»

Як зазначають в організації, конфіденційна інформація, яка не підлягає розголошенню, надсилається потенційним парнерам на вказану електронну адресу в контактних даних або на адресу, вказану представниками в регіонах. «Пакет документів для участі в програмі з впровадження ВДЕ буде підготовлено після підтвердження основних вимог, - пояснюють у ГО. - Установка сонячних електростанцій починається з монтажу всіх елементів системи (сонячних батарей та ін.) на даху чи фасаді будинку - учасника ГО «Еконовація».

У ГО "Еконовація" запевняють, що реалізують програму з впровадження відновлюваних джерел енергії, активно співпрацюючи з міжнародними фінансовими організаціями і фондами, територіальними громадами України, а також використовуючи урядові програми з енергоефективності.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка