Honda розробляє систему швидкісної зарядки під час руху електромобіля

На відміну від автовиробників, що роблять ставку на електромобілі, Honda розвиває авто на водневих паливних елементах. І хоча зараз компанія не випускає серійних електромобілів, вона розробляє технологію, яка забезпечить електрокари «нескінченним запасом ходу» за рахунок потужної динамічної зарядки на великих швидкостях.

Як повідомляє Еlectrek, Honda має намір продемонструвати нову технологію на міжнародному автомобільному форумі WCX 17 SAE World Congress Experience, який незабаром відбудеться в Детройті. Технологія швидкісної зарядки від Honda передбачає розміщення спеціального обладнання під дорожнім покриттям або над ним. Потенційно вона також може включати підземні колії з струмопровідними елементами для бездротової передачі енергії. Система нагадує дорогу, що заряджає електромобілі, від ізраїльського стартапа Electroad.

В компанії сподіваються, що їхня розробка потужністю до 180 кВт заряджатиме електрокари (в тому числі вантажні) під час руху зі швидкістю 155 км/год. В короткостроковій перспективі технологія від Honda не зробить революції в автопромисловості, але з розвитком електротранспорту і автономного водіння, ця система зарядки використовуватиметься на певних ділянках доріг.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка