Голландський стартап навчає ворон збирати недопалки в обмін на їжу

Щороку по всій планеті люди викидають понад 4,5 трильйона недопалків. Часто вони опиняються поза смітниками, дощем їх змиває в каналізацію, а звідки в річки та в океан. Недопалки, що залишаються в землі, розкладатимуться 12 років, адже фільтри виготовлені з пластикових волокон. Оригінальний спосіб боротьби із цією проблемою знайшли у Нідерландах. Збирати покинуті недопалки там пропонують за допомогою ворон, пише Вокруг Света.

Ідея полягає в тому, щоб навчити птахів збирати і відносити недопалки в Crowbar – спеціальний сміттєвий бак, який розпізнає недопалки і видає пташці винагороду. На користі цієї ідеї свідчать недавні дослідження, що підтверджують розвинутий інтелект ворон, а також їхню чудову адаптованість до життя у містах.

Система працюватиме наступним чином: навчений ворон приносить сигаретний недопалок в Crowbar і кидає його в нижню воронку. 

Камера розпізнає недопалок і, якщо це дійсно він, видає птаху їжу в якості нагороди. Зараз команда збирає прототип контейнера, після чого почнеться підготовка птахів. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка