Франція допоможе Україні збудувати сонячні електростанції в Чорнобильській зоні

Уряд Франції надасть фінансову і технічну допомогу Україні для реалізації проекту з розміщення сонячних електростанцій потужністю 1200 МВт в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, передає УНІАН.

«Є принципова згода уряду Франції виділити фінансування, щоб допомогти Україні в розробці техніко-економічного обґрунтування для проекту будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження. Спільне бачення проекту буде розроблено за допомогою французьких фахівців до кінця цього року», – написав на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.

До жовтня цього року «Укренерго» має розробити схему електромереж в Чорнобильській зоні, що мають забезпечити підключення 1200 МВт сонячних потужностей. Кістіон називає цей проект найважливішим для країни, «який дозволить втричі збільшити загальний обсяг сонячної генерації в Україні».Ще наприкінці серпня минулого року Держагентство з управління зоною відчуження повідомило про намір передати в оренду 3,38 га землі на 49 років під будівництво сонячної електростанції. В квітні цього року з’явилася інформація, що невелику СЕС в Чорнобильській зоні почала будувати українська компанія. А наприкінці липня в Фонді держмайна повідомили про наміри здати в оренду на 40 років частину споруд площею 2,5 млн. кв. м для будівництва сонячної електростанції потужністю 100 МВт.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка