Франківська майстриня виготовляє картини та аксесуари з неорганічного сміття

Франківська майстриня Наталія Малькова виготовляє прикраси, сумки та картини з пластикових та інших неорганічних відходів.

У такий спосіб жінка має на меті привернути увагу містян до проблеми несортування сміття, передає 0342.ua Івано-Франківськ.

Як зазначає Наталія Малькова, ідея робити щось з пластикових ємностей з’явилась після переходу до роздільного збору відходів.

«Будучи в декреті з другою дитиною, мене зацікавила тема неорганічних відходів, які дуже довго або взагалі не розкладаються у природі, - згадує мисткиня. – Я ввела в себе в сім'ї правила сортування сміття та відмовилася від поліетиленових пакетів, а потім почала виготовляти прикраси, сумки, згодом – картини з упаковки, яка залишалася після годування дитини сирками та іншими молочними продуктами».


Наразі вигадлива франківка працює лише з матеріалом, який не переробляється. «У мене нічого не пропадає: пляшечки від молока, дно від сиркових ємностей - прекрасний матеріал для фактури, - наголошує Наталія Малькова. – Тканину, для своїх робіт купую на секон-хенді або використовую непотрібні речі у домі: краватки, хустки, ґудзики».

Робити з хобі комерцію франківська майстриня поки не хоче. «Чимало аксесуарів та сумок замовили подруги, - розповідає Наталія Малькова. – Однак на даний момент планую ділитися знаннями з тими, хто цього потребує».

24 квітня Наталія Малькова провела в обласній бібліотеці перший майстер-клас з виготовлення прикраси з пластикових баночок, на який прийшло близько 50-ти франківок.

Ще один подібний захід мисткиня запланувала на травень.

Як розповідає працівниця обласної бібліотеки, зав. відділенням літератури з мистецтва Галина Пристай, такі майстер-класи будуть проводитися у бібліотеці постійно в рамках проекту "Ідейні. Творчі. Ініціативні".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка