Фінський стартап отримав премію ЄС за рюкзак і шолом із сонячною батареєю

Фінський розробник найлегших сонячних батарей Tespack отримав премію Європейського парламенту за розробку рюкзака і шолома із сонячною батареєю.

Нова технологія дозволяє кожному носити з собою маленьку сонячну електростанцію з ємним акумулятором, передають Гарні новини Фінляндії

Як пояснює виконавчий директор Tespack Маріо Агілера, рюкзак і шолом із сонячною батареєю – це вклад у мобільну електрику.

«Світ стоїть на порозі формування мобільного покоління – ми зможемо отримувати енергію, не користуючись стаціонарними джерелами, - говорить фахівець. - Є різні способи вироблення енергії — наш рух, тепло, вітер і сонце – ми почали з останнього, створивши перший у світі шолом із сонячною батареєю».

Також компанія розробила овальну сонячну батарею, яку можна носити як накладку - на рюкзаку і навіть вставити в ілюмінатор літака. У співпраці з Австрійським космічним форумом стартап запустив розробку рюкзака для космонавтів, які полетять на Марс та інші планети.

Премія «Кращий енергетичний стартап Євросоюзу» присуджується Європейським парламентом та Європейською комісією.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка