Екологічний піст: У Тернополі закликають сортувати сміття, відмовитись від пластикових квітів та електротехніки

З березня у Тернополі стартував "екологічний піст", покликаний звільнити місто від забруднення, а мешканців - від шкідливих екологічних звичок.

Проект, ініціатором якого виступив міський голова Сергій Надал, підтримали місцеві священики, передає Доба

У рамках «екологічного посту» тернополянам пропонують запровадити сортування відходів, відмовитись від купівлі первоцвітів та пластмасових квітів і вінків для кладовищ, обмежити використання електротехніки, переходити на енергозберігаючі лампочки та компостування сухої рослинності взамін загальноприйнятому спалюванню.

Як зазначає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, сьогодні тема екологічної відповідальності є однією з основних у сучасному урбанізованому суспільстві.

«Цьогоріч двомісячник благоустрою у Тернополі збігається із Великим релігійним постом і вперше проходить у новому форматі, - розповідає комунальник. - Згідно із Святим Письмом, піст – це час, коли людина усвідомлено каже «ні» задоволенню певних потреб, відмовляючись від тієї чи іншої їжі, послуг та надмірних бажань, а ідея «екологічного посту» полягає у очищенні власної оселі (у т.ч. і міста) від всього зайвого і шкідливого».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка