Для Києва мають намір розробити першу в Україні кліматичну стратегію

Для Києва мають намір розробити першу в Україні кліматичну стратегію.

Як запевняє співкоординатор кампанії "Міста для життя. Київ" Валентин Низковолосов, документ поверне столиці славу найзеленішого міста Європи, передає Источник.info.

«Прикладів кліматичної стратегії в Україні немає – така практика не дуже поширена навіть у Європі та Америці, - розповідає активіст. – Комплексна стратегія, яка передбачає підвищення енергоефективності будинків, впровадження енергоефективних технологій, відновлювальних джерел енергії, розвиток транспортної та велоінфраструктури; моніторинг атмосферних викидів; озеленення і створення зелених зон, здатна якісно змінити місто на краще".

Як розповів Валентин Низковолосов, розробку кліматичної стратегії Київська міська адміністрація замовляла ще у 2013 році. «Зараз ми плануємо разом з чиновниками та експертами підняти та оновити документ, якого ніхто не бачив, - і нарешті затвердити його, - пояснює активіст. - Це будуть заходи стійкості до екстремальних погодних умов: смогу, аномальної спеки, хвиль тепла – приміром, середня температура поверхні Лівого берега, в житлових кварталах якого немає дерев і ніякої зелені, набагато вище, ніж, наприклад, у Голосіївському районі, де є парк, а також пункти про зменшення відходів, роздільний збір сміття, створення системи екоосвіти».

Кліматична стратегія також передбачатиме участь громадян у формуванні міського простору, продовжує Валентин Низковолосов.

"Процес прийняття документу плануємо почати у червні, - прогнозує активіст. – Такі справи швидко не робляться, але до кінця року або до травня 2018 року сподіваємось впоратись".
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка