Дата-центр Microsoft живитиметься виключно енергією вітру

До 2018-го корпорація Microsoft має намір отримувати для своєї роботи не менш ніж 50% «зеленої» енергії, а в наступне десятиліття частка ВДЕ має становити 60%. Рухаючись до цієї мети, компанія уклала договір з двома вітроелектростанціями, що живитимуть дата-центр у Шайенні, штат Вайомінг (США), інформує Хайтек.

Зараз частка «зеленої» енергії у роботі компанії становить 44%. Microsoft надає пріоритет енергії сонця, води та вітру. Відтепер 178 МВт компанія отримуватиме з вітряної ферми Bloom Wind в Канзасі, а ще 59 МВт – від вітряних станцій Silver Sage і Happy Jack у Вайомінгу.


Microsoft не вперше використовує енергію вітру – корпорація отримує 75 МВт від вітряної станції в Іллінойсі і 100 МВт від ферми в Техасі. Загалом, корпорація має 500 МВт вітряної енергії.

В дата-центрі в Шайенні планують ще й використовувати запасні генератори як джерела енергії для локальної мережі. В години пікового навантаження Microsoft надаватиме енергію місцевим жителям.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка