Daimler будує найбільший в Європі акумуляторний завод

Концерн Daimler збудує гігантський завод за € 500 млн., який випускатиме акумулятори для електрокарів і гібридних автомобілів. Підприємство займатиме 20 га і стане найбільшим заводом з випуску акумуляторів Європі, пише e-move.com.ua.

Завод розташовуватиметься за 50 км від Дрездена, де нині виробляють батареї «Даймлера». Зводитиме завод дочірня фірма автогіганта – Deutsche Accumotive. Підприємство буде готувати АКБ для електромобілів і гібридів, що випускаються «дочками» концерну – компаніями Mercedes-Benz і Smart. Зокрема, тут виготовлятимуть елементи живлення для нового кросовера Mercedes, який побудують на базі концепту EQ, нещодавно представленого на автосалоні в Парижі. Крім того, на заводі налагодять випуск стаціонарних накопичувачів енергії «Мерседес».


«До 2025 року наша продуктивна лінійка включить в себе більше 10 повністю електричних транспортних засобів. Високоефективні акумуляторні системи є важливим аспектом нашої стратегії. Розробка, виробництво і інтеграція цих складних систем в наші автомобілі є однією з наших ключових компетенцій», – прокоментував один з топ-менеджерів Daimler AG, професор Томас Вебер.

Завод має запрацювати вже у 2018 році. Підприємство планує використовувати не лише традиційну систему отримання електрики, а й сонячну енергію: на його даху встановлять сонячні панелі, які займуть площу, що за розміром дорівнює двом футбольним полям.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка