Continental вироблятиме автомобільні шини із кульбаб

Німецький концерн Continental представив проект будівництва дослідницького центру в Німеччині для виробництва гуми з коренів кульбаби. У випуск автомобільних шин з кульбаб в промислових масштабах планують інвестувати 35 млн. євро, повідомляє autoconsulting.com.ua.

Найближчим часом компанія планує придбати ділянку для будівництва виробничих потужностей. Кульбаби планують вирощувати поряд, щоб скоротити маршрути транспортування сировини і зменшить залежність компанії від щорічного врожаю в субтропічних регіонах.


Проект має на меті використання екологічного і дешевого матеріалу для вирішення проблеми зростання попиту на природний каучук і зниження залежності виробництва шин від традиційних сировинних матеріалів. Кульбаба – невибаглива рослина і має значний потенціал для промислового виробництва інноваційної гуми. Крім того, використання такої сировини сприятиме охороні навколишнього середовища і збереженню біологічного різноманіття планети.

«Ми віримо, що у проекту Tarxagum Lab Anklam велике майбутнє, а суспільний інтерес, який викликала ця перспективна технологія, буде рости і надалі. Ми маємо намір розширити площу посівів кульбаб з нинішніх 15 до 800 гектарів, щоб збирати вдосталь врожаю. До роботи приступили перші робітники центру, серед яких керівник будівельного об'єкту і координатор з аграрних питань. Всього в рамках цього проекту ми плануємо створити близько 20 нових робочих місць до 2021 року», – сказав Андреас Toпп, керівник відділу Continental з розробки матеріалів і технічних процесів та підготовки шин до серійного виробництва.
За проект виробництва гуми з кульбаб концерн Continental неодноразово отримував міжнародні призи та нагороди. Експерти високо оцінюють ідею виробництва таких шин.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка