Чорнобильцям обіцяють сучасні економні системи опалення на благодійних засадах

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які проживають на радіоактивно забруднених територіях, а також державним установам, розташованим на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, обіцяють надати сучасне економне обладнання для обігріву приміщень на благодійних засадах.

Встановити енергоефективну систему опалення для більш ефективного використання газу матимуть змогу фізичні та юридичні особи з Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької та Черкаської областей у рамках благодійної програми «Заміна систем опалення» відкритої Благодійною організацією «Чорнобильський фонд здоров’я», передає chernobyl-people.org

Наразі організація веде перемовини з виробниками систем опалення, міжнародними партнерами в галузі благодійності, а також вирішує питання пов’язані з транспортуванням та страхуванням обладнання, митним оформленням в країні, з якої буде здійснюватися його поставка, та пільговим розмитненням.

Участь у благодійній програмі «Заміна систем опалення» зможуть взяти виключно члени Громадської організації «Всеукраїнський союз чорнобильців» та юридичні партнери БО"Чорнобильський фонд здоров’я", які розташовані на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях. Аби стати членами ГО «Всеукраїнський союз чорнобильців» необхідно роздрукувати з Інтернет сайту благодійної організації заяву про вступ та заповнити її.

Для участі в програмі «Заміна систем опалення» на поштову адресу БО«Чорнобильський фонд здоров’я»: вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015, тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375, е–mail: post@chernobyl-people.org необхідно надіслати копії наступних документів:

- роздруковану та заповнену заяву про вступ в Громадську організацію «Всеукраїнський союз чорнобильців»;

- роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»;

- копію усіх сторінок паспорту громадянина України;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків;

- копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю), та довідку про реєстрацію міста проживання на території Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької або Черкаської області

«Чорнобильський фонд здоров’я» приймає офіційні письмові заяви від чорнобильців, які зареєстровані та проживають на території вищезгаданих областей.

Як зазначають в організації, безпосереднє постачання систем опалення буде відбуватися за беззастережного дотримання умови щодо обов’язкового укладання офіційного договору між БО«Чорнобильський фонд здоров’я» та конкретним чорнобильцем на благодійних засадах, безкоштовно.

«Через засоби масової інформації та органи місцевого самоврядування ми повідомимо чорнобильців про співпрацю з конкретним підприємством, яке буде здійснювати фізичне постачання систем опалення, подальший його монтаж та сервісне обслуговування, - пояснюють в організації. - За виготовлення проектної документації, монтаж та підключення до системи газопостачання кожен чорнобилець платитиме самостійно - за допомогою в оформленні субсидій та державних пільгових позичок можна звернутися до Громадської організації «Всеукраїнський союз чорнобильців».

БО«Чорнобильський фонд здоров’я» також приймає заявки щодо участі в програмі "Заміна систем опалення" від сільських, селищних, районних, міських та обласних рад, державних або комунальних медичних установ, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів, які розташовані на радіоактивно–забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

Для участі в програмі юридичним особам необхідно надіслати на поштову адресу організації засвідчені особистим підписом керівника державної або комунальної установи та печаткою копії документів:

- роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»

- копію витягу (виписка) з ЄДРЮОФОП

- копію витягу (виписка) органу статистики

Паливо, тип генеруючого обладнання або прилади кінцевого споживання для юридичних осіб будуть обиратися на основі аналізу параметрів альтернативних технологій, економічних характеристик постачання і споживання енергії.

Наразі БО«Чорнобильський фонд здоров’я» намагається отримати письмову згоду НАК «Нафтогаз України», Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерства соціальної політики України про сприяння у реалізації програми.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка