Черкащанам пропонують забирати щепу з новорічних ялинок на паливо для котлів

У Черкасах комунальники мають намір перебивати новорічні ялинки на щепу та безкоштовно роздавати містянам, які опалюють житло твердопаливними котлами.

Як зазначає директор КП "Придніпровська СУБ" Сергій Данюк, ялинки, які викидатимуть містяни, почнуть вивозити після розчистки дворів, прибудинкових територій та заїздів від снігу, передає УНН-Центр

"У нас укладено договір з підрядником, який протягом усього року утилізує будь-які відходи деревини: гілля, обрізані чи спиляні дерева, - розповів фахівець. - Тому новорічні ялинки автоматично теж потрапили в цей список».

За словами директора підприємства-підрядника Михайла Аханова, питома вага новорічних ялинок в загальному обсязі деревини, що переробляється, дуже невелика, 1-2 відсотки.

"Таке додаткове навантаження у післяноворічний період для нас некритичне, - пояснив він. - Як і інші деревні відходи ми перебиваємо ялинки на щепу, а потім безкоштовно віддаємо усім, кому треба: зоопарк забирає її на підстилку тваринам, громадяни, які опалюють житло твердопаливними котлами, можуть забирати на паливо".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка