Білоруська компанія запустила виробництво велосипедів з дерева

Білоруська компанія, що займається виготовленням дверей, запустила виробництво велосипедів з берези та ясена. Як пише Популярна Механіка, кожен велосипед ручної роботи, тому «по-своєму унікальний, неповторний і дорого цінується».

В середньому один велосипед з берези коштує 1890 білоруських рублів (близько $ 1000), а з ясеня – 2290 білоруських рублів ($ 1210). Ціна може бути й вищою, в залежності модифікацій та побажань покупця.

Виробники велосипедів впевнені в їх надійності і пропонують 5-річну гарантію на дерев'яну раму. Майстри працюють досить швидко – 10 велосипедів обіцяють виготовити всього за 30 днів.

«Людей, що втомлені від техногенного середовища, все більше приваблюватимуть природа і натуральні матеріали», – вважають білоруси.

Виготовлення велосипедів з дерева – давнє ремесло у Білорусі, що бере свій початок з першої половини XX століття. В музеї білоруського Полісся в Пінську (Брестська область) зберігається дерев’яний велосипед датований 1933 роком.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка