BMW представила безпровідну зарядку для електромобілів. Відео

Компанія BMW готує до випуску безпровідну зарядку для електромобілів, що являє собою пристрій, який підключається проводом до розетки і розміщується на підлозі в гаражі. Автівка має стати над ним, тоді вбудовані сенсори визначать, що парковка здійснена і почнуть зарядку, повідомляє The Verge.

Водій зможе поповнити запас електроенергії не підключаючи жодних проводів – безпровідна система для електромобілів схожа на ті, що дозволяють зарядити смартфон, поклавши його на спеціальну панель. Нова зарядка поки що призначена лише для гібридного BMW 530e iPerformance, але згодом буде доступна і для інших електрокарів компанії. Розробники стверджують, що вона нічим не поступатимуться звичайній провідній зарядці. Панель здатна зарядити акумулятор BMW ємністю 9,4 кВт*год за 3,5 години.


Зараз безпровідну зарядку тестують для подальшого її використання в США і Канаді. В інших країнах компанія планує випустити безпровідну зарядку вже на початку наступного року. У планах BMW стати першою компанією, яка пропонує бездротову зарядку для електромобілів в базовій комплектації.
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка