Audi планує представити електромобіль із сонячним дахом до кінця 2017 року

Компанія Audi працює над прототипом першого електромобіля, що матиме панорамний дах із сонячними панелями. Електрокар планують представили вже наприкінці цього року, пише Іnhabitat.

Тонкоплівкові фотоелементи, які інтегрують в панорамний скляний дах Audi створить разом з Alta Devices, підрозділом китайського виробника сонячних батарей Hanergy. Сонячні панелі передусім живитимуть електричні системи автівки, такі як кондиціювання повітря або підігрів сидінь, що збільшить запас ходу електромобіля.

Ідея використання сонячних батарей для великих автовиробників далеко не нова: наприклад, Toyota і Nissan раніше вже використовували цю технологію. Однак Audi та китайський виробник прагнуть покращити технологію, щоб сонячною енергією можна було заряджати акумулятор електромобіля.


Подробиці поки що невідомі, окрім того, що ефективність панелей становитиме понад 25%. За даними Audi, фотоелементи, що випускатимуться в Каліфорнії компанією Alta Devices, добре працюватимуть в умовах низької освітленості і високої температури.

«Максимальний пробіг на одному заряді грає вирішальну роль для наших клієнтів. Разом з Hanergy ми плануємо встановити інноваційні сонячні технології в наших електромобілях, які збільшать їх запас ходу, а також будуть спиратися на стійкі технології», – заявив член ради директорів Audi з питань закупівель Бернд Мартенс.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка