Американська компанія Enevate представила технологію зарядки електромобіля за 5 хв

Компанія Enevate, що розробляє літій-іонні акумулятори, представила технологію швидкісної зарядки електромобілів під назвою HD-Energy. Вона дозволяє заряджати електромобілі всього за п'ять хвилин, інформує VentureBeat.

Швидкісною зарядкою можна користуватися у двох режимах: за 5 хвилин зарядити акумулятор, забезпечивши запас ходу 390 км, чи використати 60-секундний режим, після якого заряду акумулятора вистачить на подолання відстані у 80 км.

Для більшості користувачів електромобілів 80 км на день цілком достатньо, тому технологія позбавляє однієї з найбільших незручностей для водіїв електрокарів – тривалої зарядки, адже відбувається не довше, ніж заправка звичайної автівки на АЗС. Крім того, швидкісна зарядка може зробити сильний вплив на індустрію в цілому. Деякі виробники зможуть встановлювати акумулятори меншого розміру, тому що їх можна буде заряджати частіше. У свою чергу це призведе до зменшення вартості окремих моделей електрокарів.


У компанії технологію називають «ідеальною для електромобілів». Ще однією її перевагою називають безпечну зарядку і експлуатацію за низьких температур (-40 ° C). При цьому мається на увазі можливість отримання додаткової енергії при рекуперативному гальмуванні.

Технологія Enevate HD-Energy зараз проходять останні етапи сертифікації. Після чого акумулятори надійдуть автовиробникам.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка