Adidas представить кросівки, які повністю розкладаються за 36 годин (в спеціальних умовах)

До кінця 2017 року компанія Аdidas планує випустити бігові кросівки з унікального біологічного матеріалу, що в спеціальних умовах повністю розкладається за 36 годин. Кросівки з волокон Biosteel, що імітують павутинний шовк, за характеристиками нічим не відрізнятимуться від звичайних, передає ТАСС. Аdidas запевняє, що ці кросівки забезпечать на 10% більше амортизації і на 30% більше гнучкості при виконанні вправ.

Глава компанії-виробника технології AMSilk Йенс Кляйн заявив, що кросівки у жодному разі не розкладатимуться в процесі використання. Для виробництва волокон Biosteel використані ті ж білки, що є у павутинні. Ці волокна також застосовують для виготовлення продуктів в сфері краси та медицини, включаючи імплантати. Волокно Biosteel на 15% легше від інших синтетичних матеріалів і дуже міцне. При цьому підошви екологічних кросівок зроблені з тієї ж пінопластової піни, яка використовується для виготовлення легких кросівок Ultra Boost, тобто розкладатися не будуть. Розкласти кросівки за 36 годин (без підошви) можна просто в раковині, додавши спеціальні ферменти, а потім змити залишки в каналізацію.Скільки коштуватиме пара таких кросівок, поки що невідомо. Кляйн заявив, що новий тип взуття наближає людство до того моменту, коли вироблені матеріали зможуть повертатися в біосферу в кінці використання.

Тим часом у Greenpeace підрахували, що з 2000 по 2014 рік масштаби виробництва одягу подвоїлися, а обсяг продажів збільшився з $ 1 трлн. у 2002 році до $ 1,8 трлн. в 2015 році. До 2025 року він може досягти $ 2,1 трлн. Середній споживач тепер щороку купує на 60% більше одягу, а термін його використання вдвічі коротший, ніж 15 років тому.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка