ФОРУМ "BUILD & ENERGY. KHARKIV EXPO 2017"

Дата: 27.09.2017
Місце: Харків. пр. Петра Григоренка, 2, Палац Спорту
Телефон: +380661540887
Cайт: http://www.isd.in.ua/?p=228

Харків, традиційно, стає центром ділових подій у галузі зеленої енергетики та енергоефективності. Вже 27 вересня відбудеться найбільший на Сході України форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2017". Метою форуму є представлення представникам малого та середнього бізнесу, органам влади та місцевого самоврядування успішних кейсів із реалізації проектів у галузі енергоефективності та зеленої енергетики, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук закордонних партнерів для реалізації спільних проектів.

 

Форумом передбачається проведення 3 панельних дискусій:

-         Енергетична стратегія України – в рамках якої представимо «енергетичну дорожню карту»: що очікує галузь зеленої енергетики та енергоефективності у найближчі роки.

-         Джерела фінансування проектів – представники українських фінансових установ та міжнародних проектів представлять свої продукти та можливу допомогу у реалізації зелених проектів.

-         Як перейти від мрії до реального проекту із енергоефективності, в якому представники бізнесу та громадських організацій презентують власні реалізовані проекти, розповідаючи «історії успіху» та можливі поразки.

 

До участі у форумі запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, міжнародних проектів та фінансових установ, представників малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Крім того, учасників форуму очікують практичні семінари від представників компаній-виробників обладнання.

 

Для реєстрації на форум необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/1QrGBqO8F63v8F_fDd5Kk3LOH_RG8GjhqxYiUAcANW1g/edit

 

Для реєстрацію на вистаку необхідно замовити квиток за посиланням: https://www.kcci.kharkov.ua/ru/kharkiv-build-energy.html

 

Організаторами форуму виступають Харківська торгово-промислова палата, Інститут сталого розвитку, Харківський енергетичний кластер, Управління інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради та Всеукраїнська спілка виробництва будматеріалів, інжинірингова компанія «Золотий переріз».

 

Місце проведення: м. Харків, пр. Петра Григоренка, 2, Палац Спорту.


Щотижнева
e-mail розсилка