Форум «Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності»

Дата: 19.09.2017
Місце: Київ. вул. Володимирська, 55, (секційний зал на 3-му поверсі)
Телефон: (+38 044) 456-94-62
Cайт: http://uabioconf.org/

19 вересня у столиці о 10.00 розпочнеться Ніделандсько-український форум «Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності» після церемонії відкриття міжнародної Конференції «Енергія з біомаси 2017».

Форум покликаний сприяти налагодженню співпраці та розробці спільних українсько-нідерландських проектів у сфері сталого використання біомаси та біопалива у секторах теплопостачання та транспорту України.

Наша країна зіткнулася зі значними викликами у секторі енергетики, і біомаса як енергетичний ресурс може зробити суттєвий внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив. Нідерландські компанії мають досвід дослідження, розробки і впровадження всіх біоенергетичних технологій (у т.ч. пряме спалювання, сумісне спалювання, анаеробне зброджування, виробництво енергії з відходів), а також досвід розвитку біоекономіки.

Програма форуму охоплює дві тематики. Протягом першої сесії будуть представлені та обговорені питання використання твердої біомаси для виробництва теплової енергії. Серед тем дискусії: ресурси біомаси, забезпечення якості, сталість, сертифікація та підтримка ринку за допомогою податкових пільг або державних субсидій.

Друга частина форуму буде присвячена питанням використання відходів цукрового буряку та іншої сільськогосподарської біомаси для виробництва рідких біопалив, призначених для застосування у секторах теплопостачання та транспорту.

Форум призначений для профільних українських компаній, державних установ, аграрних компаній та муніципалітетів.

Учасникам форуму необхідно пройти реєстрацію.


Щотижнева
e-mail розсилка