Міжнародна конференція: "Угода Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра"

Дата: 19.06.2017 - 20.06.2017
Місце: Славутич. Центральна площа, буд. 9 (Кіноконцертний комплекс)
Телефон: +380 322 45 52 62
Cайт: http://enefcities.org.ua/novyny/tsogorich-mijnarodnu-konfere...

19-20 червня в рамках Європейського Тижня Сталої Енергетики у Славутичі відбудеться XI Міжнародна конференція «Угода Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра».

На заході, який проводить Асоціація «Енергоефективні міста України» разом із Славутицькою міською радою, обговорюватиметься досвід українських міст-лідерів енергоефективності та енергозбереження у впровадженні політики сталого енергетичного розвитку та залученні коштів для реалізації подібних проектів, а також демонструватиметься міжнародний досвід з реалізації Угоди Мерів.

Учасники конференції зможуть взяти участь у пленарних сесіях, які проводитимуться у формі панельних дискусій і стосуватимуться політичних, правових та технічних аспектів вирішення проблеми енергетичних характеристик будівель у контексті відповідності міського господарства сучасним реаліям: змінам клімату, зменшенню ресурсоспоживання, використанню альтернативної енергії.

Зокрема, в ході кількох панельних дискусій учасники обговорять такі питання, як виклики для впровадження енергетичних реформ в Україні, енергетичне та мережеве партнерство для підсилення Угоди мерів, програми та проекти підтримки Угоди мерів у 2020-2030рр., а також підвищення рівня участі громадянського суспільства в Угоді Мерів.

Детальну програму міжнародної конференції можна подивитися за посиланням.

На конференцію запрошені представники органів центральної виконавчої влади, дипломатичних місій, донорських структур та міжнародних організацій, громадських організацій, а також українських міст-підписантів Угоди Мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», а також практикуючі експерти і консультанти.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 322 45 52 62.


Щотижнева
e-mail розсилка