Фестиваль «Життя в стилі ЕКО»

Дата: 05.06.2017
Місце: Чернігів. Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»
Телефон: +38 (0462) 67-50-85 (Департамент екології та природних ресурсів), +38(066) 234-13-55 (адміністрація РЛП «Ялівщина»)
Cайт: http://monitor.cn.ua/ua/style/54120

5 червня до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" відбудеться перший екологічний фестиваль "Життя в стилі ЕКО".

Захід, одним із головних організаторів якого виступив Департамент екології та природних ресурсів ОДА, покликаний привернути увагу громади до екологічних питань та збереження природи, а також пропагувати екологічні знання та культуру.

 «Фестиваль розпочнеться з прибирання регіонального ландшафтного парку "Ялівщина": тих, хто назбирає найбільше сміття, нагородять призами, пригощатимуть кулешем і фіто чаєм, - розповіла директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко. – Одночасно із впорядкуванням території проходитиме акція "Посади дерево".

Також в рамках фестивалю "Життя у стилі ЕКО" працюватиме ярмарок "Містечко майстрів", проходитимуть майстер-класи ліпки із солоного тіста, лозоплетіння, виготовлення ляльок- мотанок. Також заплановані квести, міні-ігрові майданчики з екологічними іграми, фотовиставка та експозиція продуктів здорового харчування.

На додачу, відвідувачі фестивалю зможуть пройтися екологічною стежкою «Дивосвіт природи Ялівщини», яка включає 14 зупинок, серед яких, зокрема, «Деревний компас», галявина з екзотами та інтродуцентами і берег річки Стрижень.


Щотижнева
e-mail розсилка