Інфотур "Енергонезалежність - наша спільна справа!"

Дата: 22.05.2017
Місце: Херсон. площа Свободи
Телефон: +380673634097
Cайт: http://ecoclubrivne.org/

Як заощаджувати енергію в побуті, здобути енергонезалежність для власного помешкання, як «змусити» Сонце працювати на себе та зробити міста зеленішими – про ці та інші еко-цікавості розповідатимуть активісти та експерти провідних природозахисних організацій.  

Цьогоріч упродовж 21-31 травня активісти відвідають 6 міст: Херсон (22.05, площа Свободи), Миколаїв (23.05, Каштановий сквер), Одесу (25.05, вул. Дерибасівська, навпроти міського саду), Чернівці (28.05, площа Центральна), Івано-Франківськ (29.05, Вічевий майдан), Ужгород (31.05, поблизу Лялькового театру).

У кожному з міст активісти розгорнуть інформаційну виставку, де усі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності (енергосервісні контракти, револьверні фонди), а також ознайомитися із роботою сонячних панелей та колекторів для нагріву води від сонця, зарядити смартфон, крутячи педалі велогенератора, та скуштувати кави, завареної на сонячному промінні.

Розповідаючи доступно про зміни клімату, ефективну діяльність ОСББ, стан вугільної, атомної енергетики, відновлювальні джерела енергії, зручні міста та захист довкілля еко-активісти прагнуть донести українцям, у якому напрямку ми повинні рухатися, аби досягти енергонезалежності, а також що для цього кожен із нас може зробити на рівні квартири, будинку, міста та держави.

Організатори туру: ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України. Тур здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Австрійської Агенції з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, фонду ім. Гайнріха Бьолля, Шведського товариства охорони природи, Норвезького товариства охорони природи та Української кліматичної мережі. Нагадаємо, у Всеукраїнський тур екологічні активісти та експерти вирушають вже вдруге.

Слідкуйте за анонсами на сторінці туру у Facebook

Приєднуйтесь, адже енергонезалежність – наша  спільна справа!

 


Щотижнева
e-mail розсилка