Курси підвищення кваліфікації "Енергетичний менеджмент/аудит"

Дата: 29.05.2017 - 02.06.2017
Місце: Дніпро. вул. Шевченка, 4, Дніпропетровська торгово-промислова палата
Телефон: (056) 374-94-28
Cайт: http://cci.dp.ua/news-reader-ru/items/kursi-pidvischennja-kv...

29 травня - 9 червня на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати відбудуться курси підвищення кваліфікації за напрямом "Енергетичний менеджмент/аудит" з отриманням практичного досвіду та документу державного зразку (ліцензія АЕ No 636828 від 19.06.2015 р. видана Міністерством освіти і науки України НМетАУ).

Враховуючи регіональну промислову спеціалізацію, Дніпропетровська ТПП разом із Національною металургійною академією України у співробітництві з Держенергоефективністю та МОН України вирішили запровадити у обласному центрі базові програми навчання та перепідготовки кадрів за напрямами енергоаудит, енергоменеджмент.

Згідно із законопроектами "Про енергетичну ефективність будівель (Директива 2010/31/ЄС), "Про енергоефективність" (Директива 2012/27/ЄС), найближчим часом буде визначений механізм професійної атестації осіб, які надаватимуть сервіси/виконуватимуть роботи у сфері забезпечення енергетичної ефективності об`єктів.

На курси "Енергетичний менеджмент/аудит" запрошуються фахівці підприємств із базовою профільною вищою інженерною освітою.  

Орієнтовний графік навчання першої групи енергоаудиторів:

29 травня - 2 червня - з 9:00 до 18:00 теоретична частина, заняття в аудиторії;

до 6 червня - самостійна робота;

7 - 8 червня - робота з обладнанням та на виробничих об`єктах з досвідченим енергоаудитором- ментором;

9 червня - підсумковий семінар, тестування.

До навчального процесу будуть залучені кращі викладачі профільних дисциплін Академії та досвідчені енергоаудитори-члени Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській ТПП з використанням комплекту сучасного обладнання для проведення енергетичного обстеження будівель, промислових та інфраструктурних об`єктів, наданого GIZ(Урядом Німеччини) у розпорядження палати.

Подібна модель навчання схожа на німецьку систему дуальної професійної освіти - курси теорії та практичне навчання під наглядом ментора на підприємстві – яка впродовж багатьох років підтверджує свою ефективність та сприяє економічному розвитку Німеччини.

Вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямом "Енергетичний менеджмент/аудит" для одного слухача складає 3600 грн. (в т. ч. ПДВ 20%).

Аби взяти участь у навчанні необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/2ISqqk.

Переглянути програму курсів можна за посиланням: https://goo.gl/1pnJJP, а презентацію головного спеціаліста Відділу енергетичного аудиту, сертифікації та енергоменеджменту Управління енергетичного менеджменту та стандартизації Департаменту технічного регулювання енергоефективності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Владислава Семігіна -  https://goo.gl/p0ezH5.

Довідки та консультації за телефоном Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати: (056) 374-94-28, (13), (12), за e-mail: greenchamber@dcci.org.ua надають Сергій Кучерявенко та Володимир Нічушкін.


Щотижнева
e-mail розсилка