Тренінг "Зупинимо зміну клімату, навчаючи молодь"

Дата: 18.05.2017 - 19.05.2017
Місце: Яремче. вул. В.Стуса, 6 (Екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку)
Телефон: +38 096 814 40 86
Cайт: http://gurt.org.ua/news/trainings/38127/

18-19 травня у приміщенні екотуристичного візит-центру Карпатського національного природного парку відбудеться тренінг-презентація освітніх матеріалів проекту "Зупинимо зміну клімату, навчаючи молодь", який фінансується Посольством Австралії в Україні в рамках Програми прямої допомоги уряду Австралії на 2016-2017 роки.

Захід організовує громадська екологічна організація "Еко-плай" у співпраці з Європейським товариством дикої природи.

В ході тренінгу організатори презентують:

-  тренінговий модуль та посібник, де представлені матеріали щодо причин та наслідків змін клімату, антропогенних змін у Карпатському національному природному парку, надмірного споживання енергії, забруднення навколишнього середовища твердими побутовими відходами, а також перспективи розвитку екологічного туризму на природно-заповідних територіях, роль волонтерства та європейська система охорони дикої природи;

-  настільну гру "Подорож Карпатським національним природним парком" та дитячий журнал "Дика п'ятірка"

Учасники тренінгу не лише отримають освітні матеріали для подальшого використання у своїй роботі, а й рекомендації щодо їх впровадження у навчальний процес. На додачу, на заході продемонструють європейський досвід екологічної освіти.

До участі у тренінгу запрошуються вчителі природничих предметів загальноосвітніх шкіл, керівники екологічних гуртків позашкільних навчальних закладів, шкільних лісництв, профільних громадських організацій, а також працівники відділів екологічної освіти національних парків.

На завершення учасники тренінгу зможуть ознайомитися з концепцією "не залишай слідів" у ході екскурсії еколого-пізнаваною стежкою "На водоспад Гук" – один з найпопулярніших маршрутів, який став об’єктом для вивчення впливу глобального потепління на екосистему.

Учасникам тренінгу з інших регіонів буде забезпечено проживання у двомісному номері на період з 18 по 19 травня (1 доба) та харчування (18-19 травня: сніданок, обід, вечеря). Для учасників, у котрих можуть виникнути труднощі з доїздом, може бути зарезервована ще одна додаткова доба.

Для участі у тренінгу необхідно зателефонувати за номером 096 814 40 86 (координатор пректу Мар'яна Стовбан) або написати на електронну пошту eco.play.karpaty@gmail.com до 10 травня 2017 року. Кількість місць обмежена.

Детальну інформацію про проект можна знайти на сайті http://eco-pl.info.


Щотижнева
e-mail розсилка