Міжнародна конференція із зняття з експлуатації об'єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища

Дата: 25.04.2017 - 27.04.2017
Місце: Славутич. вул. Героїв Дніпра, 6 (Славутицький ліцей)
Телефон: +38 (045-79) 2-10-90
Cайт: http://www.slavutich.cn.ua/news_6063.html

25-27 квітня в рамках святкування 30-річчя міста Славутича проходитиме Друга міжнародна конференція Проблеми зняття з експлуатації об'єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища(INUDECO - International Conference on Nuclear Decommissioning and Environment Recovery).

На конференції розглянуть проблеми і перспективи підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень та налагодження співпраці щодо зняття з експлуатації об'єктів ядерної енергетики. Учасники заходу також обговорять поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом в контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія).

Офіційне відкриття конференції відбудеться 25 квітня об 11:00 у Славутицькому ліцеї, а о 12.00 у Навчально-тренувальному центрі ДСП "ЧАЕС пройде прес-конференція.

Програма конференції передбачає роботу секцій за такими напрямками:

-          досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, реалізація проекту перетворення об'єкту "Укриття" на екологічно-безпечну систему;

-          зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом;

-          реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення у зв'язку з припиненням експлуатації містоутворюючих підприємств;

-          аварійне реагування на об'єктах критичної інфраструктури,

-          інформаційні технології підтримки зняття з експлуатації АЕС;

-          технології розумного міста у XXI столітті;

-          екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища

В рамках конференції також відбудеться хакатон "Славутич - місто нових ідей" - командне змагання у форматі 24-годинного марафону серед ІТ-фахівців, 12-й Славутицький екофорум та ознайомлювальна екскурсія до ДНДУ "Чорнобильський центр з проблем радіоактивної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології".

27 квітня для учасників конференції відбудеться технічний тур на Чорнобильську АЕС та об'єкт "Укриття".

Культурна програма конференції передбачає проведення ознайомчої прогулянки у Славутичі та екскурсію до міського краєзнавчого музею; відкриття тематичної фотовиставки; перегляд спеціальних кінострічок "Чорнобильський набір" від Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" та документального фільму "Закинуті землі" за сприяння Посольства Японії в Україні.

Детальна інформація на веб-сайті конференції http://inudeco.pro/

Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 2-10-90


Щотижнева
e-mail розсилка