Акція "Велосипедом на роботу"

Дата: 25.04.2017
Місце: Житомир. вулиця Михайлівська, навпроти Лялькового театру
Телефон: (0412)-48-11-85, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради
Cайт: https://www.facebook.com/events/1881964042061031/

25 квітня житомирян запрошують долучитися до акції "Велосипедом на роботу".

За словами уповноваженого з питань велосипедного транспорту Житомирської міської ради Олександра Папірного, у Житомирі захід організовується вперше. «25 квітня їдемо на роботу чи навчання велосипедом, - закликає він. – А з 8 по 9 годину збираємося на Михайлівській - на сніданок".  

Участь у заході вільна за умови попередньої реєстрації, для якої необхідно заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/forms/veWZD8yDbwAht4nE2

Організатори -  клуб велосипедистів "ВелоЖитомир" за підтримки Житомирської міської ради та партнерів заходу - закликають учасників велоакції зустрітися на вулиці Михайлівській, навпроти Лялькового театру.

Програма:

З 8:00 до 8:40 - зустріч всіх на Михайлівській, ранкова кава, спілкування, музичний супровід, фотозона.

З 8:40 до 9:00 - спільне фото всіх учасників, подарунки від партнерів заходу.

«Хіба не прекрасно їздити велосипедом на роботу, за покупками, на прогулянки, дихаючи свіжим повітрям і додаючи користі здоров’ю власного тіла, замість виснажливої тисняви у громадському транспорті? – зауважують організатори. – Звісно, є причини, які стоять на заваді: власний автомобіль, велика відстань до роботи, незнання правил дорожнього руху, відсутність велодоріжок і велопарковок або нарешті невміння їздити на велосипеді, та головне – «подружитись» з двоколісним, хоч і подумки – думки ж матеріальні».


Щотижнева
e-mail розсилка