Міжнародний екологічний форум EcoDays

Дата: 27.04.2017 - 30.04.2017
Місце: Ужгород. вул. Ракоці, 2, винний льох "Совине гніздо"
Телефон: (0312) 61-70-71
Cайт: https://www.facebook.com/events/227076757761911/

З 27 по 30 квітня в Ужгороді проходитиме міжнародний екологічний форум EcoDays, присвячений трьом сферам діяльності людини - бізнесу, науці та культурі.

Як результат, програма форуму включає три заходи: Міжнародну спеціалізовану виставку «Uzhgorod Energy Expo», де будуть представлені новітні матеріали і обладнання для відновлювальної енергетики та екологічного будівництва, Міжнародну науково-практичну конференцію з енергозбереження, де експерти галузі зруйнують низку стереотипів, розкриють можливості грантових програм та сучасних енергоефективних технологій, а також Фестиваль здорового способу життя, в рамках якого працюватиме дитяча зона, food-court виключно зі здоровим харчуванням, велика спортивна зона, відбуватимуться різноманітні лекції, ворк-шопи та майстер-класи.

До наповнення екофестивалю можуть долучитися виробники екологічної продукції, представники творчих та освітніх ініціатив. «Для участі у заході необхідно заповнити форму реєстрації, в якій коротко розповісти про свій проект та уточнити, яку саме їжу, напої, сувенірну продукцію або творчі виступи збираєтесь представляти», - зазначають організатори.    

Фестиваль здорового способу життя розкриє рецепти смачних поживних страв та влаштує показ змістовних документальних фільмів у вечірній час.

Організатори зауважують, що Фестиваль здорового способу життя перетворить культурно-історичний центр "Совине гніздо" на безалкогольний простір і просять учасників з розумінням поставитися до цього обмеження.


Щотижнева
e-mail розсилка