Виставка "Waste Water Management 2017"

Дата: 25.04.2017 - 26.04.2017
Місце: Київ. вул. Велика Житомирська, 33(виставковий конгрес-центр Торгово-промислової палати)
Телефон: +38 056 7943394
Cайт: http://www.wwm-expo.com/ua/

25-26 квітня у виставковому конгрес-центрі ТПП відбудеться Міжнародна виставка обладнання і технологій для поводження з муніципальними і промисловими стічними водами "Waste Water Management 2017".

Участь у заході, який покликаний стати майданчиком для залучення інвестицій і передових технологій у галузь, візьмуть світові постачальники обладнання і «сміттєвих» технологій, фінансові інститути, промислові підприємства, оператори ринку ТПВ, міністерства, регіональні і муніципальні органи влади, територіальні громади, ОСББ.

Сьогодні завдяки децентралізації  - можливості акумулювати значні кошти - та необхідності виконання зобов'язань, взятих Україною при підписанні угоди про Асоціацію з ЄС, місцева влада почала цікавитися масштабними інфраструктурними проектами у сфері екології.  

Ділова програма виставки

  • Реформи законодавства у сфері поводження з муніципальними та промисловими стічними водами
  • Водовідведення та каналізація. Устаткування і технології
  • Механічне очищення. Устаткування і технології
  • Хімічне очищення. Устаткування і технології
  • Біологічне очищення. Устаткування і технології
  • Переробка та утилізація промислових осадів і шламів
  • Переробка та утилізація муніципальних опадів і шламів, біогазова енергетика
  • Контрольно-вимірювальне обладнання
  • Юридичні аспекти та поточна ситуація на ринку України
  • Інвестиційні проекти регіонів України

Також в рамках виставки Waste Water Management відбудеться семінар клубу мерів на тему «Сучасні тенденції у поводженні зі стічними водами» а також спеціалізовані семінари присвячені очищенню стічних вод гірничо-металургійного та агропромислового комплексу, харчової та хімічної промисловості, нафтохімії і ПЕК, а також очищенню фільтрату полігонів ТПВ.

До експертної ради виставки серед інших входитимуть президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин, заступник директора з питань реформ Асоціації міст України Валерій Баранов, к. е. н., старший науковий співробітник Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАНУ Юлія Чередниченко, асоціативний директор ЄБРР, керуючий фондом Е5Р - Східноєвропейський партнерство з питань енергоефективності та екології Андерс Лунд, старший радник з інвестицій НЕФКО Юлія Шевчук, директор з розвитку Групи компаній «Екологія Україна» Олександр Зудіков, комерційний директор НПК «УКРЕКОПРОМ» Віталій Данкевич та генеральний секретар Європейської Водної Асоціації (EWA) Йоханнес Лохаус.  

Організатором виставки виступила компанія «Бізнес-Форум» за підтримки Американської торгової палати в Україні (ACC), Клубу мерів, Європейської водної асоціації (EWA)


Щотижнева
e-mail розсилка