Invest Energy Day - Залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики

Дата: 20.06.2017
Місце: Київ. вул. Велика-Житомирська, 33. Торгово-промислова палата України
Телефон: +38 (050) 399 09 92
Cайт: http://aew.com.ua/event/invest-energy-day/

9.png

Україна має більший потенціал у цьому секторі, ніж багато європейських країн. Найвищий «зелений» тариф, найнижча ціна на підключення до мережі в Європі, найпривабливіша і масштабна територія для розвитку абсолютно всіх джерел відновлюваної енергетики. Перешкодою багатьох проектів, частіше ідей, є відсутність на явності, пошуку і залучення фінансування.

Команда «Alternative Energy Week» вирішила виправити цю ситуацію і внести свій вклад для того, щоб Ви змогли ознайомитися з усім спектром можливостей залучення інструментів фінансування і змогли вибрати найбільш привабливу для себе і свого проекту. Ми створюємо новий проект під назвою «Invest Energy Day». Це головна платформа з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики.

Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні. А також «Invest Energy Day» - це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення нових, більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.


Щотижнева
e-mail розсилка