Виставка Aqua Therm Kyiv

Дата: 30.05.2017 - 02.06.2017
Місце: Київ. МВЦ, Броварской проспект 15
Телефон: +(38 044) 496 86 45
Cайт: http://www.aqua-therm.kiev.ua/ru-RU

З 30 травня по 02 червень 2017 року Києві відбудеться 19-а Міжнародна виставка енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів AquaTherm Kyiv.Дати виставки, як анонсували раніше, змістилися, в зв'язку з проведенням в столиці України фінальної частини популярного пісенного конкурсу «Євробачення 2017».

З огляду на актуальність в енергетичному секторі України, основним акцентом AquaTherm Kyiv цього року є енергозберігаючі технології - рішення в цій галузі будуть представлені у всіх сегментах: від систем опалення та кондиціонування до очищення води, якої приділено особливу увагу. Також на виставці AquaTherm Kyiv експоненти представлять індивідуальні енергозберігаючі рішення, що стосуються інженерних систем для таких ключових галузей промисловості як сільське господарство, харчова промисловість, фармацевтика, машинобудування та ін. Саме на AquaTherm Kyiv відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

У виставці беруть участь 450 компаній з 21-ї країни: Австрія, Вірменія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна,Узбекистан, Чехія.

Основні розділи виставки представляють найактуальніші сегменти ринку:

 • Інноваційне обладнання та комплексні рішення для кондиціонування, вентиляції та холодопостачання - салон Cool Сlima;
 • Енергозберігаючі продукти і технології для опалення та гарячого водопостачання, в тому числі з використанням відновлюваних джерел енергії (котли, сонячні колектори, вітрові електрогенератори і т.д.) - салон Eco Energy;
 • Новітнє обладнання для басейнів, саун, СПА, аквапарків - салон Basseyn Pool;
 • Другий рік поспіль окремою експозицією буде представлений спеціалізований салон Bathroom: Design & Technologies. Де буде презентовано широкий спектр обладнання, сантехнічних виробів, меблів і аксесуарів для ванних кімнат.
 • Партнером салону Bathroom: Design & Technologies виступить компанія Koller Pool, провідний австрійський виробник якісної сантехнічної продукції.
 • Вперше в рамках виставки AquaTherm Kyiv буде презентована експозиція AquaPro - Міжнародна спеціалізована виставка рішень водоочистки і очищення стічних вод для промисловості та комунальних підприємств. Особливу увагу темі водоочищення пов'язано з тим, що Україна за якістю питних джерел займає 95 місце з 122, а 80% води українці споживають з поверхневих джерел (з річки Дніпро і річки Дністер, які перебувають не в кращому стані). Саме тому понад 150 компаній на експозиції AquaPro презентують все для промислової водопідготовки та водоочищення і впровадження на виробництві технології повторного використання води.

Ділова програма виставки AquaTherm Kyiv включає цілий ряд значущих заходів, серед них:

 • Конференція «Підвищення ефективності теплоенергетики на основі використання теплових насосів» (організатор - Національна Асоціація України з теплових насосів)
 • Симпозіум «Ефективне опалення та системи охолодження в поєднанні з поновлюваними джерелами енергії»
 • Конференція операторів громадських плавальних басейнів в рамках салону «Басейн Пул»
 • Асоціація «Укрводоканалекологія» щорічно в рамках виставки проводить ряд засідань, на яких обговорюються актуальні питання галузі
 • Українська водне спільнота WaterNet традиційно проводить семінари для кваліфікаційних фахівців і монтажників по стандартам США

Повна програма заходів буде відома найближчим часом
 
Крім того, на AquaTherm Kyiv 2017 буде працювати Біржа вакансій - спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту. На одному стенді будуть зібрані всі пропозиції вакансій компаній галузі і заявки фахівців.Також, на самій виставці, Ви зможете провести співбесіди в спеціально виділених місцях для інтерв'ю.

Якщо Ви плануєте енергоефективну модернізацію промислового підприємства то зможете скористатися «Промисловий навігатор» - це унікальний сервіс для професійних відвідувачів виставки AquaTherm Kyiv 2017. Керівник сервісу «Промисловий навігатор» допоможе Вам домовитися про зустріч на виставці саме з тими виробниками обладнання та розробниками рішень, які допоможуть в найкоротші терміни вирішити поставлені завдання.

Фахівці з регіонів України зможуть відвідати виставку, скориставшись трансфером за програмою «Автобусний трансфер з регіонів України на виставку AquaTherm Kyiv». Список міст буде відомий найближчим часом.


Щотижнева
e-mail розсилка