CISOLAR AWARDS 2017

Дата: 11.04.2017 - 12.04.2017
Місце: Одеса. вулиця Червоних Зорь, 2 А
Телефон: 044 383 03 56
Cайт: https://2017r.cis-solar.com/

Вперше CISOLAR AWARDS 2017 назове видатні проекти, рішення та особистостей у сфері сонячної енергетики Центральної та Східної Європи та України, зокрема. Прийом аплікаційних заявок на конкурс розпочинається 19 лютого та триватиме до 19 березня включно. Голосування відбудеться з 20 до 31 березня. Урочиста церемонія CISOLAR AWARDS відбудеться 12 квітня  в рамках міжнародної конференції та виставки CISOLAR-2017 в Одесі.

Авторитетне журі з  членів оргкомітету, всесвітньо відомих експертів індустрії сонячної енергетики та керівників профільних асоціацій у сфері сонячної енергетики у країнах Центральної та Східної Європи оберуть номінантів у наступних категоріях: 

- Краща PV Інсталяція для приватних будинків,

- Краща PV станція середнього розміру,

- Краща сонячна електростанція великого розміру,

- Кращий проект у сфері сонячної термальної енергетики, 

- Кращий соціальний проект у сфері сонячної енергетики,

- Кращий продукт у сфері сонячної енергетики, 

- Кращий інвестиційний проект у сфері сонячної енергетики,

- CISOLAR PEOPLE: Видатні здобутки у сфері сонячної енергетики.

В конкурсі беруть участь міжнародні та локальні компанії та організації, які працюють у країнах Східної та Центральної Європи, а саме, України, Балканських країн, Туреччини, Польщі, Румунії, Болгарії, Молдови, Білорусі та ін. 

Детальні ше про конкурс та про умови участі - на www.cis-solar.com/awards

З початку заснування і за останні шість років  CISOLAR став головною подією галузі на доволі широкому географічному просторі - від Центральної Азії до Центральної Європи, та входить в графіки відвідування усіх провідних глобальних та регіональних компаній у сфері сонячної енергетики, які пов'язують свої інтереси та діяльність з даним регіоном.

Цого року, зважаючи на можливості для розвитку сегменту малих сонячних систем у приватному секторі та малими підприємцями, у рамках CISOLAR відбудуться заходи не лише для B2B сегменту (11 квітня), а й для власників домогосподарств та малих підприємців, яким присвячено низку практичних семінарів та відвідування виставки 12 квітня. Також вперше частиною великої події стане CISOLAR AWARDS, Конкурс та Премія в сфері сонячної енергетики для Європейських ринків, що розвиваються. 

Серед спонсорів CISOLAR:  Рентехно, Jinko Solar, JA Solar, Helios Strategia, AEG Power Solutions, Atmosfera, (Мегават Спонсори), Unisolar, Ukrainer Systems Solar, Lerri Solar, , HUAWEI, Солар Стальконструкція (Кіловат Спонсори).

Організатор: Інновейтів Бізнес Центр, за офіційної підтримки Держагенства з енергоефективності та енергозбереження України, 044 383 03 56

Організації-Партнери: GUNDER (Асоціація Сонячної Енергетики Туреччини), ACERC (Албанський Центр з Регулювання Енергетики), Energy Watch Group.

Генеральний медіапартнер: Bloomberg, офіційний медіа-партнер: Тиждень. ТВ -партнери: Перший Діловий (Генеральний Діловий Партнер), Бізнес канал, 7 Канал, Канал 24. Серед інформаційних партнерів: РБК-Україна, PV Magazine, ENF, RE, Газета 2000, AW Therm, Обозреватель, Деловая Столица, Видавничий Дім "Україна Бізнес" та ін.

 


Щотижнева
e-mail розсилка