Семінар «Переробка органічних відходів в міських умовах за допомогою червоних каліфорнійських черв'яків»

Дата: 25.03.2017
Місце: Львів. вулиця Кубанська 12, Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр
Телефон: 276-14-19
Cайт: https://ru-ru.facebook.com/dovkilya.at.ua/

25 березня о 16.00 на території Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного  центру відбудеться семінар на тему «Переробка органічних відходів в умовах вулиці за допомогою червоних каліфорнійських черв'яків».

Захід буде присвячений буртовому способу переробки органічних відходів з отриманням гумусу і біомаси каліфорнійських черв’яків в умовах міста. Біогумус використовується для вирощування чистих від нітратів та інших шкідливих речовин фруктів і овочів, а біомаса черв’яків йде на корм птиці або на підгодівлю риби.  Червоні каліфорнійські черв’яки переробляють гній, солому, траву, опале листя, гілки дерев, тирсу, гичку, відходи кухні і навіть папір та картон.

Як зазначає директор Львівського еколого-натуралістичного центру, на березневому семінарі йтиме мова про переробку органічних відходів у досить великих об’ємах. «Вже буде весна і ми на прикладі покажемо, як виглядають у розрізі та як працюють закладені на території центру бурти – спеціальні компостні купи, - розповів він. -  Учасники заходу дізнаються про технологію закладки органічних відходів та про необхідну кількість черв’яків для їх оперативної переробки».

Захід буде цікавий як львів’янам, так і представникам комунальних господарств, головам ОСББ, фермерам.  

Використання червоних черв’яків дозволить зменшити у Львові кількість органічних відходів, які відправляються на звалище.

"Метод черв'яка" є простим способом позбутися відходів із користю для навколишнього середовища, оскільки 80% сміття, які відправляється на звалище, становить органіка.

В якості експертів на заході виступатиме директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович і голова фермерського господарства Лідія Куликовська.

Деталі: ecochilds@rambler.ru


Щотижнева
e-mail розсилка