Індустрія сонячної енергетики у Центральній і Східній Європі - CISOLAR-2017

Дата: 11.04.2017 - 12.04.2017
Місце: Одеса. вул. Бернардацці, 2А, готель і конгрес-центр Maristella Marine Residence
Телефон: +38 44 207 442 5555, +38 044 383 03 56
Cайт: http://www.cis-solar.com/ru/gl/

1.jpg

11-12 квітня 2017 року в Одесі відбудеться Міжнародна конференція і виставка "Індустрія сонячної енергетики у Центральній і Східній Європі".

Одна з головних подій року продемонструє перспективність ринків сонячної енергетики у Балканських країнах, Туреччині, Болгарії, Румунії, Молдові та Україні.

Згідно з прогнозами експертів, сумарна потужність сонячних електростанцій на Балканах, в Туреччині, Болгарії, Румунії та Молдові може збільшитися на 4 ГВт до 2020 року, тоді як потужність українських сонячних електростанцій може зрости вдвічі і досягти понад 1 ГВт вже у 2018 році.

На виставці CISOLAR-2017 будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання для сонячної енергетики, зокрема, додатки, які використовують сонячну енергію як один із елементів для розвитку низьковуглецевої економіки. 

Однією з головних тем заходу стане законодавче поле та ризики в сфері сонячної енергетики.

На CISOLAR-2017 також буде обговорюватися широке коло питань, зокрема, технологія використання сонячної енергії, розвиток PV електростанцій, будівництво, експлуатація, продуктивність та надійність сонячних енергетичних систем, динаміка зростання ринків теплової та сонячної електроенергії, сонячна енергія у міському плануванні, сонячне охолодження і нагрівання, великомасштабні сонячні системи, сонячна інтеграція тепла у промислові процеси, створення інтегрованої сонячної станції, необхідна частка сонячної енергії для переходу будівель на «зелену» енергію, системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали та нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку сонячної енергетики, а також інноваційні моделі фінансування «сонячних» проектів.

У перший день заходу передбачено проведення B2B конференцій, біржі контактів і виставки. Протягом другого дня проходитиме B2C виставка та відбуватимуться спеціальні семінари для приватних власників і дрібних підприємців, які мають намір працювати на ринку сонячної енергетики в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії. Також в рамках CISOLAR-2017 пройдуть семінари для місцевих дистриб'юторів та представників компаній-постачальників електроенергії.

На CISOLAR-2017 AWARD також будуть названі найкращі проекти в галузі сонячної енергетики, зокрема, в таких категоріях: кращі PVустановки для приватних будинків; кращі PV станції середнього розміру; кращі PV станції великого розміру і кращі рішення для термальної сонячної енергетики.

Організатором CISOLAR-2017 виступає Центр Інноваційного Бізнесу за підтримки генерального медіа-партнера - агентства Bloomberg.

Як зазначають організатори, сьогодні платформою CISOLAR, заснованою 5 років тому, пов'язано понад 90% сонячних енергетичних проектів, які були запущені та розроблені  у Східній Європі та Центральній Азії.

Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації необхідно зв'язатися з Організаційним комітетом CISOLAR: Phone.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. Електронна пошта: cisolar@ibcentre.org сайт: www.cis-solar.com.


Щотижнева
e-mail розсилка