Alternative Energy Week - Тиждень альтернативної енергетики

Дата: 13.03.2017 - 16.03.2017
Місце: Київ. вул.Велика Житомирська, 33 Kyiv, Ukraine
Телефон: 0967913467
Cайт: http://aew.com.ua/


1.png

13-16 березня 2017 року, за підтримки Міністерства Енергетики та вугільної промисловості України пройде найбільша вітчизняна конференція «Тиждень Альтернативної Енергетики». Захід відбудеться у Торгово Промисловій Палаті України.  

Тиждень альтернативної енергетики - це не класичні нудні конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики. Чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів поновлювальної енергії: сонячна, вітряна, біоенергетика і енергетика в промисловості та ЖКГ.

За рішенням Оргкомітету, конференції будуть проводитись в новому форматі.  До обіду - презентації практиками проектів, успішно реалізованих в сфері альтернативної енергетики, після обіду - нетворкінг компаній-лідерів в сфері поновлюваних джерел енергії, підприємств, які тільки планують реалізовувати проекти та інших учасників, зацікавлених в роботі на ринку альтернативних джерел енергії.

Щотижнева
e-mail розсилка