Alternative Energy Week - Тиждень альтернативної енергетики

Дата: 13.03.2017 - 16.03.2017
Місце: Київ. вул.Велика Житомирська, 33 Kyiv, Ukraine
Телефон: 0967913467
Cайт: http://aew.com.ua/


1.png

13-16 березня 2017 року за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України в Торгово промисловій палаті України пройде найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики - «Тиждень альтернативної енергетики».

«Тиждень альтернативної енергетики» - це не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів відновлюваної енергії: сонячна, вітряна, гідроенергія, біоенергетика і енергетика в промисловості і ЖКГ. Ми створюємо головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами з метою найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі в досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.

На наших конференціях для Вас будуть представлені доповіді від власників діючих великих і малих промислових, а також приватних електростанцій. Наші спікери поділяться з Вами безцінним досвідом реалізації проекту, виникаючими проблемами і шляхами їх вирішення на всіх етапах будівництва та експлуатації. Крім цього конференції включають в себе експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній, а також за участю Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг та профільних громадських організацій. Після конференції наші учасники зможуть познайомитися з усім ринком послуг відновлюваної енергетики в воркшоп-зоні, де будуть зібрані кращі вітчизняні та міжнародні компанії-виробники, дистриб'ютори, фірми, що займаються аналізом місцевості, консалтингові, інжинірингові, юридичні та страхові компанії. Наші конференції дадуть Вам відповіді на всі питання, що цікавлять, можливість ознайомитися з усіма сферами ринку відновлюваної енергетики, придбати нові знайомства і бізнес-партнерів. Ми збираємо всі ланки ланцюжка в одному місці, намагаючись зробити наші заходи максимально цікавими та корисними.

Також команда оргкомітету підготувала зону start-up проектів, на якій будуть представлені новітні технології та цікаві розробки українських винахідників в сфері альтернативної енергетики.

З більш детальною інформацією Ви зможете ознайомитися на сайті заходу: www.aew.com.ua

Посилання на заходи:

13 березня «Біоенергетика» - http://aew.com.ua/event/bioenergy-ukraine/

14 березня «Сонячна енергетика» - http://aew.com.ua/event/solar-energy-ukraine/

15 березня «Ветро і гідроенергетика» - http://aew.com.ua/event/wind-energy-ukraine/

16 березня «Енергетика в промисловості і ЖКГ» - http://aew.com.ua/event/energy-for-industries-ukraine/

Електронна адреса: alternative.energy.week@gmail.com

Сторінка в FaceBook: https://www.facebook.com/AlternativeEnergyWeek/ 
Щотижнева
e-mail розсилка